Květen 2011

Nějaký nápady jsou, no.. :)

9. května 2011 v 18:59 | HankaK, 13 let ©
Slibovala jsem, slibovala .. a nic.. Prostě nevím, jak mám pokračovat. Už to píšu skoro rok a zatím je jen pár kapitol.. Do konce května MUSÍM udělat alespoň jednu..

Zatím si je můžete číst, odkazy jsou v menu :)A mimochodem, už mám ale vymyšlenej skoro celej druhej díl povídek Lila :D Ale prvně musím dopsat ten první, no.. :D Ale prozradím Vám, že se to bude nejspíš odehrávat v Paříži, Římě nebo nějakým podobným městě a budou tam budovy, ulice.. prostě fakty který jsou doopravdovský :D :D

A taky potom.. někdy... za pár... let měsíců chci napsat něco, víc českýho.. :)

JEN PÁR INFORMACÍ, MĚJTE SE.. :)

Mimochodem, kdo chce vidět, jak žiju, najdete mne na www.hankak.blog.cz

Píšu, ano opět píšu

1. května 2011 v 10:00 | HankaK, 13 let ©
Jsem tu. Zas. A po dlouhé době.

Možná jste si mysleli, že se už tady na tomto blogu neobjeví ani článek ale není tomu tak. Článek tu je ale až teď, po několika měsících. Přiznám se. Nechtělo se mi psát.. Nevím proč... Měla jsem takovou..divnou náladu.. A nepsací období.

Pokusím se to napravit. Mimochodem - Na konci května (25.5.) to už bude rok, co jsem Lilu začala psát..i když s mega přestávkama ale co.. :D Takže.. Dneska nevím, jestli ještě něco přidám, protože musím počítat chemii a dodělat (teda spíš celou udělat) esej do občanky. Zítra zase mám kroužky a jdu na ortopedii, ale v úterý mám celkem volno.. No prostě.. Možná něco přidám, ale protože šestou kapitolu jsem ještě ani nezačala psát, tak nevím kdy. Moižná přidám nějaké ty bonusky... Vlastně.. Co tu chcete za soutěž, bonusy..? (nějaké s Lila tématikou)

Eh.. Takže něco určitě přidám. Zatím si můžete přečíst všechny kapitoly (odkazy jsou v menu) a můžete komentovat.. :D :D I kritiku tech kapitol, chci si to opravit :D

Děkuju moc :)

HankaK